fbpx
 

Przewodnik w każdy weekend na wieży

Już od Maja 2023 roku jest możliwość obejrzenia wieży Bismarcka wraz z posłuchaniem wielu ciekawych informacji od naszego przewodnika. Zapraszamy w każdy weekend od godziny 10:30 do 18:00. Jest możliwość również organizacji eventów firmowych, sesji fotograficznych, teledysków oraz rezerwacji terminów na ceremonię ślubną, wesele. Zapraszamy do kontaktu tel +48 692 940 073 tower@rentumi.pl

Kolejny grill pod więżą Bismarcka za nami

Wieża Bismarcka w Szczecina odzyskuje swój dawny blask i powraca na turystyczną mapę naszego miasta. W minioną sobotę fundacja Rentumi Foundation zorganizowała II edycję grilla, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Parapetówka pod Wieżą Bismarcka!

Wieża Bismarcka w Szczecinie po raz pierwszy od lat gościła takie wydarzenie. W sobotę, 18 lipca zorganizowaliśmy prawdziwą parapetówkę!

W 360 stopni dookoła Wieży Bismarcka

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych ujęć Wieży Bismarcka w formie 360 stopni, dzięki Solutions360 Bartosz Heliński w ramach projektu szczecin360.

Spacer 3d wieża Bismarcka w Szczecinie

Spacer 3D po wnętrzu wieży

Zapraszamy w podróż do wnętrza wieży Bismarcka w Szczecinie dzięki najnowszej technologii: http://wieza.rentumi.pl/ W celu chodzenia użyj strzałek na klawiaturze lub kliknij dwukrotnie myszką w ekran by pójść w danym kierunku.