Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozważna, czy romantyczna- piknik kostiumowy miłośników kultury retro

11 maja @ 11:00 - 17:00

Free
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie miłośników i pasjonatów kultury retro, które odbędzie się w dniu 11.05.2024 r. o godzinie 11.00 na Wieży Bismarcka, która jest usytuowana przy ul. Narciarskiej 5a w Szczecinie.
Mile widziane są osoby ubrane w stylistyce nawiązujące strojem do epoki regencji, czasów wiktoriańskich oraz edwardiańskich.
Uczestnicy spotkania powinni zaopatrzyć się w kocyki oraz „koszyczek”.
Spotkanie odbędzie się dzięki uprzejmości przedsiębiorcy Wojciecha Kłodzińskiego, który zajmuje się rewitalizacją Wieży Bismarcka.
Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę, wodę, słodki poczęstunek, kije do kiełbasek, palenisko oraz akcesoria do wykorzystania, nawiązujące do wspomnianych wyżej epok.
Spotkanie ma służyć utrwalaniu kultury retro, ukazaniu pięknej historycznej architektury, jaką stanowi Wieża Bismarcka oraz integracji mieszkańców Pomorza Zachodniego.
Dla osób, które przekażą cegiełkę (15zł osoba dorosła, 5zł dziecko)- zwiedzanie z przewodnikiem, wejść na Wieżę i piękne widoki.
Uprzejmie zastrzega się prawo odmowy wejścia na Wieżę przez Panie, które będą w obszernych sukniach z długim trenem, z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa podczas wejścia i zejścia.
Zapraszamy na wydarzenie!

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
11:00 - 17:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/305098512459144