Na zabytkowej Wieży Bismarcka odbyła się magiczna sesja zdjęciowa pt „Edwardiańskie uniesienia i zachwyt Art Deco na Wieży Bismarcka”, która zgromadziła grupę pasjonatów epoki edwardiańskiej oraz stylu Art Deco. To niezwykłe wydarzenie było prawdziwym festiwalem historycznej mody i architektury.

Modelki i modele prezentowali stroje odwołujące się do bogactwa epoki edwardiańskiej, nie zabrakło również odrobiny późnego wiktoriańskiego szyku, co tylko wzbogaciło klimat spotkania.

Przepiękne suknie, płaszcze,koszule, kapelusze – każdy element ubioru wydawał się być starannie dobrany, by oddać klimat i charakter tamtych czasów jednocześnie podkreślając szyk i elegancję. 

To wyjątkowe spotkanie na Wieży pozostawiło w sercach uczestników piękną nutę przeszłości oraz przypomniało o pięknie i wyrafinowaniu dawnych czasów. 

Wszyscy obecni na spotkaniu przeżywali niezapomniane chwile. Śmiech, rozmowy o historii, modzie, zdjęcia z charakterystycznym tłem Wieży Bismarcka – wszystko to tworzyło niepowtarzalną atmosferę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile, oraz Pani Oldze Dąbkiewicz za zorganizowanie wydarzenia i jej niezmierne zaangażowanie dając nam możliwość przeniesienia się do przeszłości. Niech Wieża Bismarcka nadal będzie miejscem, gdzie przenosimy się w świat historycznych uniesień i zachwytu nad dawnymi stylami.

Fot. Jerzy Miszuk

Leave a comment