Wieża Bismarcka to miejsce szczególne w Szczecinie. Dlatego już 22 sierpnia zapraszamy na kolejną edycję grilla w ramach cyklu Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego „KURS NA PÓŁNOC”!

Wieża Bismarcka w Szczecinie przez lata była zapominanym miejscem na mapie naszego miasta. Teraz dzięki naszym wakacyjnym wydarzeniom, prawie 100-letni obiekt ponownie jest na ustach wszystkich.

Po niewątpliwym sukcesie pierwszej edycji naszej „Parapetówki pod wieżą Bismarcka” w naszych głowach pojawiały się pomysły na zorganizowanie kolejnego wydarzenia. Tym razem zapraszamy was pod wieża Bismarcka zaprasza do siebie 22 sierpnia!

Przygotowaliśmy dla was takie atrakcję jak oczywiście grill, atrakcje dla najmłodszych (zajęcia z elektroniki, malowanie twarzy, taniec), zajęcia Zumby, walki rycerskie, pokaz tańca ognia wykonany przez szczecińską grupę Outcast Flame Fireshow. Imprezę zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy każdego mieszkańca Szczecina. Wydarzenie będzie OTWARTE, ale związku z pandemią koronawirusa limit gości, którzy będą mogli przebywać na terenie obiektu jest ograniczony.

Pierwszeństwo wstępu będą miały osoby posiadające bilet, który można zakupić na stronie: https://app.evenea.pl/event/bismarck

Gwarantowana rodzinna atmosfera oraz przyjemnie spędzona sobota na świeżym powietrzu. Bądźcie z nami już 22 sierpnia pod wieżą Bismarcka w Szczecinie!

15:00 – 18:00 Animacje dla dzieci i dorosłych
16:00 – 17:30 Zajęcia z elektroniki dla dzieci i wspólne malowanie obrazu wieży
17:30 – 18:00 Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży
18:00 – 18:45 Zajęcia zumby
19:00 – 20:00 Oprowadzenie po dolnej sali wieży + lekcja historii miejsca, którą poprowadzi popularyzator historii Szczecina Robert Abelite
20:00 – 20:30 Walki wikingów
21:00 – 22:00 Taniec ognia – pokaz grupy kuglarskiej Outcast Flame Fireshow
22:30 Pokaz sztucznych ogni
23:00 Zakończenie imprezy

Leave a comment