Wieża Bismarcka w Szczecina odzyskuje swój dawny blask i powraca na turystyczną mapę naszego miasta. W minioną sobotę fundacja Rentumi Foundation zorganizowała II edycję grilla, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Atrakcje dla dzieci, walki wikingów, taniec ognia, wspólne malowanie obrazu wieży, spontaniczny występ operowy, pokaz sztucznych ogni, a do tego fantastyczny współprowadzący Bilguun Ariunbaatar. To była naprawdę dobra sobota!

Dziękujemy każdemu uczestnikowi naszego grilla, ale przede wszystkim wolontariuszom oraz wspierającym rozwój wieży Bismarcka. Bez was nasza impreza nie miałaby prawa się udać.

Jednak naszym największym wyzwaniem będzie listopadowy konkurs w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego (SBO). Przypomnijmy, że łączymy siły czterema projektami z cyklu „Kurs na północ”: zagospodarowanie terenu – Wieża Bismarcka, Parki Tilebeinów, Przystań wodna Skolwin, Szlak Widokowy.

Głosujcie na nas już w listopadzie. Zróbmy wszystko, aby rozruszać Szczecin i jego północne dzielnice. Pamiętajcie, razem możemy więcej!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz współorganizatorom:  Stowarzyszenie Przyjaciół Stołczyna FORUMSkolwin i MyRobert AbeliteStołczyn po sąsiedzkuPrzystanek PółnocSzczecin Osiedle ŻelechowaOSP SzczecinOutcast Flame Fireshow i Rentumi.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć, do której link znajdziecie TUTAJ

Leave a comment